Ogłoszenia parafialne

30 Niedziela zwykła - 25 października 2020 r.

1. W związku z obecną sytuacją epidemiczną Metropolita Krakowski, Ks. Abp Marek Jędraszewski, udziela, do odwołania, dyspensy od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej i świątecznej Mszy św. Wszystkich korzystających z dyspensy zachęcamy do uczestnictwa w Mszach św. poprzez transmisje internetowe lub telewizyjne.

29 Niedziela zwykła - 18 października 2020 r.

1. W związku z obecną sytuacją epidemiczną Metropolita Krakowski, Ks. Abp Marek Jędraszewski, udziela do odwołania dyspensy od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej i świątecznej Mszy św. Wszystkich korzystających z dyspensy zachęcamy do uczestnictwa w Mszach św. poprzez transmisje internetowe lub telewizyjne.

28 Niedziela zwykła - 11 października 2020 r.

1. W związku z trwającą sytuacją epidemiczną bardzo prosimy o przestrzeganie w naszej świątyni obowiązujących norm sanitarnych, a przede wszystkim prosimy o przestrzeganie obowiązku zakrywania ust i nosa oraz o zachowanie bezpiecznej odległości.   

27 Niedziela zwykła - 04 października 2020 r.

Dzisiaj rozpoczyna się w naszej wspólnocie czas Misji św., który będzie trwać do niedzieli, 11 października. Szczegółowy program dostępny jest na ulotkach wyłożonych przy wyjściach z kościoła, a także na stronie internetowej parafii. Serdecznie zapraszamy dorosłych, młodzież i dzieci do licznego udziału i skorzystania z tego szczególnego czasu Bożej łaski. Informacje na temat Misji św. oraz zaproszenia na poszczególne dni, są dostępne także na profilu parafii na facebooku. Tam również będą prowadzone transmisje z wieczornych Mszy św. i nabożeństw misyjnych. Polecamy wciąż sprawę Misji św. Waszej modlitewnej pamięci.

26 Niedziela zwykła - 27 września 2020 r.

1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu przeżywać będziemy:
- w poniedziałek, 28 września - wspomnienie św. Wacława, męczennika,
- we wtorek, 29 września - święto Świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała,
- w środę, 30 września - wspomnienie św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła,
- w czwartek, 1 października - wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła,
- w piątek, 2 października - wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów.