Ogłoszenia parafialne

3 Niedziela Wielkanocna - 18 kwietnia 2021 r.

1. W środę, o godz. 17.45, zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Fatimskiej.

2 Niedziela Wielkanocna - 11 kwietnia 2021 r.

1. Przypominamy, że zgodnie z zarządzeniami władz państwowych, biorąc pod uwagę powierzchnię naszej świątyni, każdorazowo w Mszach św. i nabożeństwach uczestniczyć może do 68 osób. Bardzo prosimy o zrozumienie i dostosowanie się także do innych zarządzeń sanitarnych – szczególnie przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa, oraz o zachowaniu bezpiecznej odległości.

Wielkanoc - 04.04.2021 r.

1. Przeżywając kolejny raz w trudnym czasie doświadczeń tajemnicę Chrystusowego zwycięstwa nad grzechem i śmiercią, w imieniu Salwatorianów, posługujących w trzebińskim Sanktuarium, pragniemy złożyć wszystkim parafianom i sympatykom naszego kościoła z serca płynące życzenia obfitości darów Zmartwychwstałego Pana. Życzymy, by dar pokoju, który przynosi Zmartwychwstały, stał się udziałem Was i waszych rodzin. Życzymy, by spojrzenie na pusty grób Chrystusa umocniło Was na czas zmagania z trudnościami obecnego czasu, by ożywiło wiarę w to, że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych i nadzieję, że sam Zmartwychwstały Chrystus przeprowadzi nas wszystkich przez trudny czas obecnych doświadczeń. Błogosławionych świąt!

6 Niedziela Wielkiego Postu - 28 marca 2021 r.

1. Zgodnie z nowymi zarządzeniami władz państwowych, biorąc pod uwagę powierzchnię naszej świątyni, każdorazowo w Mszach św. i nabożeństwach uczestniczyć może do 68 osób. Bardzo prosimy o zrozumienie i dostosowanie się także do innych zarządzeń sanitarnych – szczególnie przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa, oraz o zachowaniu bezpiecznej odległości.

5 Niedziela Wielkiego Postu - 21 marca 2021 r.

1. W okresie Wielkiego Postu zachęcamy do udziału w nabożeństwach pasyjnych – Drodze Krzyżowej, która odprawiana jest w każdy piątek o godz. 17.15, oraz Gorzkich Żalach, które są odprawiane w niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.15. Za odprawienie Drogi Krzyżowej i udział w Gorzkich Żalach można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.