Ogłoszenia parafialne

Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego - 21.04.2019

1. Obchodzimy dziś największą uroczystość naszej wiary. To od niej bierze początek i znajduje swoje dopełnienie nasza wiara. Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego jest centrum roku liturgicznego, jego punktem kulminacyjnym, źródłem i szczytem tego, co celebrujemy w ciągu całego roku. Niech ta myśl szczególnie nam towarzyszy, gdy będziemy się spotykać w gronie rodzinnym czy wśród przyjaciół.

Niedziela Palmowa - 14.04.2019

1. Dzisiejsza Niedziela Palmowa wprowadza nas w tajemnicę Wielkiego Tygodnia. Szczegółowy program liturgii Wielkiego Tygodnia i spowiedzi został umieszczony na dużych afiszach znajdujących się w obu przedsionkach kościoła oraz na tablicy ogłoszeń i w biuletynie. Będą również NOCE KONFESJONAŁÓW. Zapraszamy do spowiedzi i na adorację w Ciemnicy i przy Bożym Grobie.

5 Niedziela Wielkiego Postu - 07.04.2019

1. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Gorzkie Żale – niedziela godz. 17.15, natomiast na nabożeństwo Drogi Krzyżowej zapraszamy w piątek o godz. 17.00.

4 Niedziela Wielkiego Postu - 31.03.2019

1. Dzisiejsza, już czwarta niedziela Wielkiego Postu różni się nieco od pozostałych. W tradycji Kościoła nazywamy ją niedzielą Laetare, czyli niedzielą radości. W połowie Wielkiego Postu Kościół wzywa wiernych do radości, aby wszyscy podejmujący trud przemiany serca wytrwali w tym niełatwym codziennym wysiłku. Bóg zapłać ks. Danielowi za posługę Słowa.

3 Niedziela Wielkiego Postu - 24.03.2019

1. Trwają rekolekcje w naszej parafii. Nauki głosi ks. Daniel Kowalski SDS przez trzy kolejne niedziele.