32 Niedziela zwykła - 07 listopada 2021 r.

1. W bieżącym roku, ze względu na stan epidemii, przez osiem wybranych dni w ciągu całego miesiąca listopada, można zyskać odpust zupełny, ofiarowany za dusze w czyśćcu cierpiące. Warunki odpustu to: stan łaski uświęcającej, Komunia św., nawiedzenie cmentarza, modlitwa w intencji zmarłych oraz dowolna modlitwa w intencjach polecanych przez Ojca Świętego. 
       
2. W miesiącu listopadzie, codziennie o godz. 8.00, odprawiane są Msze św. zbiorowe za zmarłych polecanych w wypominkach. W ich intencji modlimy się także każdego dnia w modlitwie różańcowej o godz. 17.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 
3. W zakrystii można także składać wypominki roczne. Msze św. za poleconych w nich zmarłych odprawiane będą w pierwsze niedziele miesiąca, począwszy od stycznia 2022 r.
 
4. W liturgii Kościoła w tym tygodniu przeżywać będziemy:
- we wtorek, 9 listopada – święto poświęcenia Bazyliki Laterańskiej,
- w środę, 10 listopada – wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła,
- w czwartek, 11 listopada – wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa,
- w piątek, 12 listopada – wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika,
- w sobotę, 13 listopada – wspomnienie świętych: Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski. 
 
5. W czwartek, 11 listopada, kancelaria parafialna będzie nieczynna.
 
6. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona będzie na inwestycje w naszej parafii. 
 
7. W przyszłą niedzielę, z racji V Światowego Dnia Ubogich, po każdej Mszy św. prowadzona będzie zbiórka ofiar do puszek przeznaczonych na pomoc najuboższym.
 
8. W zakrystii są do nabycia salwatoriańskie kalendarze misyjne na 2022 rok. Zachęcamy do wsparcia także w ten sposób dzieła misji św. w Kościele.
 
9. Wszystkim Parafianom i sympatykom naszego kościoła życzymy błogosławionej niedzieli i wielu łask Bożych w nowym tygodniu, a tym którzy w najbliższych dniach będą obchodzić swoje urodziny i imieniny, składamy również najlepsze życzenia.